SBĚR ELEKTRONICKÉHO ODPADU A RECYKLACE POČÍTAČŮ

SBĚR A SVOZ ELEKTRICKÝCH ODPADKŮ

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti se sběrem, svozem a recyklací elektrických odpadků. Celý proces probíhá důkladným, efektivním a bezpečným způsobem. Elektro-odpad vyžaduje zvláštní zpracování – nemůže být hozen do běžných odpadkových košů. Je nutné realizovat náročnější proces likvidace takového zařízení – krok za krokem. Pro tento účel používáme specializované vybavení, které nám pomáhá pracovat rychle a efektivně.

Zpracováním elektroodpadu: Je jakákoli operace prováděná po převzetí elektroodpadu nebo zařízení ke zpracování elektroodpadu za účelem jeho dekontaminace, demontáže, drcení, využití nebo přípravy na odstranění nebo jakákoli jiná činnost provedená s cílem využití nebo odstranění elektroodpadu.

Od roku 2019 neposkytujeme bezplatné individuální vyzvednutí a sběr jednotlivých elektrických odpadků. Je možné využít naši zpoplatněnou službu vyzvednutí kurýrem, která je individuálně dohodnuta s dispečerem. Je také možné poslat nám zařízení kurýrem přímo.

 Využíváme těchto kurýrů UPS, FEDEX, DHL, TNT, GLS.

SBĚR ELEKTRONICKÉHO ODPADU A RECYKLACE POČÍTAČŮ
SBĚR ELEKTRONICKÉHO ODPADU A RECYKLACE POČÍTAČŮ

PŘÍJEM ELEKTRONICKÝCH ODPADKŮ

Sídlo naší společnosti se nachází ve Vratislavi. Naše služby sběru, svozu a recyklaci elektroodpadu zajišťujeme nejen na území tohoto města, ale po celém Polsku i České republice a po předchozí dohodě – také v celé střední Evropě. Máme potřebné vybavení a speciální, stálý vozový park, který je schopný přepravovat velké množství elektro-odpadu. Pracujeme především v podnikatelském sektoru a pro státní instituce, kde svážíme elektroodpad.

Volný sběr elektronických odpadků je velmi žádaná a velká pomoc pro podnikatele, kteří se ptají, jak se zbavit zbytkového elektronického odpadu. Vývoz elektronických odpadků se provádí ve vhodnou dobu pro obě strany – vynasnažíme se splnit očekávání a požadavky zákazníků. Jsme otevřeni spolupráci s dodavateli z různých průmyslových odvětví – provádíme také výkup hliníkových a měděných kabelů a výkup elektromotorů.

Doporučujeme vám kontaktovat naše konzultanty nebo navštívit naše centrální místo svozu.

 

Pokud máte velkou společnost, která vyrábí spoustu elektronických odpadků – několik tun odpadu ročně, obraťte se na našeho projektového manažera, paní Anetu, která je k dispozici na telefonním čísle +420 725 985 267 nebo na e-mailu info@b2brecyklace.cz

Oznamte příjem elektrických odpadků nebo placený příjem nábytku:

☎+420 725 985 267
✉ info@b2brecyklace.cz

Někdy naši zákazníci přemýšlejí o tom, co říct při objednávání služby před voláním. To je často poprvé, takže je naprosto pochopitelné, že nevíte, jak začít dot konverzaci. příjem elektrických odpadků. Pro usnadnění tohoto procesu jsme připravili krátké FAQ, které naleznete níže:

FAQ – NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Někdy naši zákazníci přemýšlejí o tom, co říct při objednávání služby před voláním. To je často poprvé, takže je naprosto pochopitelné, že neví, jak začít konverzaci při nahlášení příjmu elektronických odpadků. Pro usnadnění tohoto procesu jsme připravili krátké FAQ níže, kde naleznete nejčastější dotazy:

MUSÍM ZNÁT KÓD ODPADU, KDYŽ SI OBJEDNÁM TAKOVOU SLUŽBU?

B2B: Ne!

Zavolejte a jen řekněte, co chcete svést, opravdu odvezeme vše, co má kabel – jednoduše vše, co ke svému provozu potřebuje elektrický proud. Naši zaměstnanci vám poradí s odpadovým kódem. Poradí vám také, zda máte status profesionálního producenta odpadu, který musí mít číslo BDO, nebo zda od vás můžeme sbírat odpad bez řádného zápisu do databáze odpadů.

MUSÍM ZNÁT HMOTNOST ODPADU, KTERÝ MÁ BÝT SBÍRÁN?
Vše, co musíte udělat, je nahlásit počet kusů toho, co musíte darovat. Žijeme ve věku smartphonů, můžete nám také poslat obrázek odpadu, který chcete dát pryč. Nahlášení a dotazy přijímáme na telefonu +420 725 985 267 nebo na e-mailu info@b2brecyklace.cz.

Princip svozu je jednoduchý, čím více odpadu, tím lépe se nám optimalizuje svoz a snižují se náklady na individuální sběr a optimalizujeme tak vaše celkové náklady mnohem efektivněji – takový sběr je pro nás také jednodušší plánovat, nemusíme hledat svozová a čekací místa v této oblasti, takže odpad bude mnohem rychleji od vás odvážen.

JE SLUŽBA ZDARMA?
B2B: Jistěže!

Zcela zdarma, pokud nepotřebujete rychlé datum vyzvednutí, pak logistika nacení dopravu individuálně. Neprovádíme zdarma jednorázové nebo individuální vyzvednutí, v takovém případě je služba placená, anebo můžete využít kurýrní zásilky.

CO SI MUSÍM PŘIPRAVIT NA SBĚR ODPADU?
V případě soukromé osoby se postaráme o všechny formality za vás, v případě obchodního subjektu musíte mít číslo BDO a po dohodě s naší společností na telefonním čísle +420 725 985 267 nebo na e-mailu info@b2brecyklace.cz.
POMŮŽE MI NĚKDO NALOŽIT ODPAD?

Po domluvě s logistikou na tel. +420 725 985 267 nebo na e-mailu info@b2brecyklace.cz je možné k řidiči přidat pomocníka, ale nezapomeňte, že služba je zdarma a bylo by dobré, kdyby někdo pomohl našim zaměstnancům s nakládkou. To nám umožní sloužit více zákazníkům během dne, což výrazně zkrátí čekací dobu na svoz.

Kontaktujte nás

DORUČENÍ ODPADU KURÝREM NA DODACÍ ADRESU:

Kdykoliv 24h

CENTRUM LOGISTIKY

Kontakty, dotazy, objednávky:

Jungerona s.r.o.

+420 602 103 985 
+420 725 985 267

info@b2brecyklace.cz

CENTRÁLA SPOLEČNOSTI

Adresu

Staroměstská 534, 
Staré Město, 
739 61 Třinec

Vedoucí projektu

+420 724 190 744
kontakt@b2brecyklace.cz

To že jste člověk prokažte výběrem ikony Srdce.