Sběr elektroodpadu – B2B

ODEBEREME ELEKTRICKÝ ODPAD Z VAŠÍ SPOLEČNOSTI
Specializujeme se na servis v oblasti outsourcingu nakládání s odpady pro širokou škálu firem a státních i nestátních institucí – sběr a přeprava elektroodpadu. Máme dovednosti, personál a mnohaleté zkušenosti v této oblasti. Pokud vstupujete se svými výrobky nebo službami na středoevropské trhy nebo zde již podnikáte a děsí vás dynamika legislativních změn v oblasti odpadu, pak jste na správném místě. Naplánujeme nakládání s odpady ve vaší společnosti od A do Z, nejen v České republice.

Máme širokou škálu služeb šitých na míru každému klientovi. Základem naší činnosti je spolehlivost a partnerský přístup k dodavateli. Naše vynikající logistická síť a mnohaleté zkušenosti zaručují stoprocentní záruku úspěchu. Odstranění elektroodpadu od vaší společnosti nebylo nikdy tak snadné!

Sběr elektroodpadu - b2b
SBĚR ELEKTROODPADU – B2B
OBJEDNEJTE SI VYZVEDNUTÍ ELEKTROODPADU Z VAŠÍ SPOLEČNOSTI
Napište nám a dejte vědět, na čem vám nejvíce záleží v oblasti nakládání s odpady. Podělte se o své myšlenky a možné problémy s odpadem. Náš tým je tu, aby vám pomohl. V rámci naší nabídky poskytujeme širokou škálu služeb – nejen vývoz a sběr elektroodpadu od společností, ale také výkup motorů, kabelů a sběr elektroodpadu. Na jedné straně jsme schopni shromáždit veškerý odpad z celostátní maloobchodní distribuční sítě, na druhé straně máme specializovaný tým pro demontáž velkého průmyslového zařízení.

Zatím největším zařízením, které jsme demontovali, je lis o hmotnosti 3 tisíce tun. A největší síť poboček pro jednoho zákazníka, které jsme obsluhovali v rámci recyklace nebo svozu elektroobsahu, bylo 394 poboček.

Poptejte sběr elektroodpadu

Kontaktujte nás

DORUČENÍ ODPADU KURÝREM NA DODACÍ ADRESU:

Kdykoliv 24h

CENTRUM LOGISTIKY

Kontakty, dotazy, objednávky:

Jungerona s.r.o.

+420 602 103 985 
+420 725 985 267

info@b2brecyklace.cz

CENTRÁLA SPOLEČNOSTI

Adresu

Staroměstská 534, 
Staré Město, 
739 61 Třinec

Vedoucí projektu

+420 724 190 744
kontakt@b2brecyklace.cz

To že jste člověk prokažte výběrem ikony Strom.